ZVOLENSKÁ EURÓPA SHOPPING CENTER


ZVOLENSKÁ EURÓPA SHOPPING CENTER je otvorená od 1. júna 2012, s plochou takmer 12 tisíc metrov2 .Návštevníci majú k dispozícii obchody s módou, doplnkami, obuvou, bižutériou, šperkami ,športovými potrebami, drogériu, elektro .Viac ako 600 m2 pripadlo 3 pobočkám bánk. Nachádzajú sa tu kaviarne, niektoré i s terasami. Ponuku dopĺňa reštaurácia, ale aj rýchle občerstvenie vo foodcourte, či herňa a šport bar s výhľadom na mesto.

Vonkajšie parkovisko je otvorené 24 hodín, podzemné parkovisko od 7,00 hod.do 22.30 hod. , pričom počet parkovacích miest je 310. V podzemí sa nachádza aj jeden z najmodernejších CO krytov.

Celé tretie poschodie určené pre stravovanie, zábavu a relax, s terasou a presklennými plochami poskytujú výhľad na mesto, ale aj široké okolie s horami v pozadí. Práve tu sú umiestnené kinosály Kina STAR, ktoré majú v krajinách strednej Európy prvenstvo: 4D kino. Presnejšie, v jednej z dvoch kinosál, dovedna s kapacitou 400 miest, je okrem 3D projekcie (s novým typom okuliarov DOLBY 3D) aj táto technologická rarita: 4D projekcia s pohyblivými sedadlami, ktoré divákov viac vtiahnu do deja. V zadných radách sú vybavené dvojitými sedadlami pre zamilovaných – tzv. „love seats“.Kým centrum je otvorené od 9,00 hod. do 21,00 hod. Kino STAR premieta do 23:00 .